Milánosz

 Performalita produkčně zaštiťuje vokální kvartet zpívající technikou “bílého zpěvu” folklór východní Evropy.

 


Páni Muzikanti

 Performalita produkčně zaštiťuje cimbálovku s repertoárem od klasiky a jazzu, přes tradiční folklórní písně až po nespoutanou taneční zábavu.

ARCHIV PROJEKTŮ

Rights for Kids

In 2 years (2018-2020), the project Rights4Kids develops theatre plays about children’s rights based on the participation of young people and is going to culminate with a festival on children’s rights in Athens. Rights4Kids is running in the Czech Republic, Greece, Italy and Serbia.

 

Blízkost i vzdálenost
/ Nähe und Distanz

Czech-German project focusing on the analysis of economic situation of independent artists and art in general.

Young Visegrad ImagiNation

This project connects artistic organisations and children from all V4 countries (CZ, SK, PL, HU) in the field of art. It mainly consists of two competitions (a visual art competition for children, and a writing competition for young people), two theatre performances, and many on-line  outputs.

Divadlo tě vidí !

Netradiční inscenační postup, který spojuje mladé výtvarné a spisovatelské talenty s divadelními profesionály a vrcholí profesionálními divadelními inscenacemi pro děti a mládež. Divadlo tě vidí  ! je součástí mezinárodního projektu Young Visegrad ImagiNation, který finančně podporuje Mezinárodní visegrádský fond.  


Granica/
Hranice

Divadelní výzkum na téma hranice jako čáry mezi dvěma oblastmi, národy, úhly pohledu. Vznikla tak upřímná, hravá a diváky překvapující scénická forma.

 

Za co tady sedím?!

Objektová instalace ve veřejném prostoru   je inspirovaná kontrastem volnosti plyšových zvířátek s nesvobodou živých tvorů a naopak.

Identita: reflexe současného polského divadla

Identita je první částí z cyklu zaměřeného na reflexi současného polského divadla. Cílem cyklu je nahlédnutí na polskou kulturu z různých umělecko-kulturních pohledů a přiblížit ji tak nejen samostatnou prezentací, ale zároveň i skrze její myšlenkové podhoubí.

Dále spolupracujeme na projektech:

Mezinárodní projekt pětiminutových divadelních her v  angličtině

Mezinárodní festival zabývající se performance artem, Cross Club

Polsko-český divadelní festival