Spolek je tvořen mezinárodní skupinou umělců nejrůznějších zaměření s důrazem na umění performativní. Své kořeny čerpá z odlišných kulturních kontextů a bohatých zkušeností z prostředí profesionálního divadla, produkce a organizace festivalů. Samotní členové v sobě spojují různé estetické pohledy, což vede tvůrce k neustálému hledání nových výrazových prostředků. Performalita jako abnormalita v performativním umění  odráží snahu tvůrců  obohacovat již zavedené formy alternativního, performativního, autorského a dětského divadelního umění a spojovat je inovativním způsobem.

Obecný pojem ‘kultura’ je zde vnímán jako otevřená platforma a setkání s cílem svébytné umělecké tvorby schopné inspirovat diváky a vnášet do současného společensko-kulturního prostředí nové otázky.

Hlavní členové:
Dana Račková – President
Petr Dlouhý
Karolina Zajdel
Paulina Dobosz

Externí spolupracovníci:
Marek Dzurak, Nenad Živanović, Hrvoje Vogrinc,   Michael Fiala – foto
Přemysl Kypta, Mirek Fokt, Marcin Trzpiot – foto, grafika
Michal Hōr Horáček – foto, video
Barbora Klimszová, Tereza Juricová, Anna Vančurová, Erik Bartoš, Lucia Škandíková, Barbora Brožíková – grafika
Vojtěch Žák – grafika, video, nové média
Ania Dobrowodzka, Vojtěch Vančura a Dominik Žižka – video
Adam Bláha, Tomáš Valek ,   Milan Mikšíček alias Vanamond – hudba a zvuk
Joanna Baranowska, Karolina Brzęk, Witek Kowaliszyn, Filip Werl, Jaroslava Richterová, Kryštof Čeřovský, Edita Valášková , Adam  Mensdorff-Pouilly, Adam Krátký, Filip Šebšajevič  –  herci
Hannah Sampé, Philipp Hohmann, Negar Forough, Anna Júlia Feijó do Amaral, Natasha Padilha, Ramon Dallas Hofman, Ian Mikyska, Anna Chrtková – performeři
Kristýna Kužvartová, Michal Nachtigal, Štěpánka Večerová – výroba a dílny
Marek Turošík – fundraising
Małgorzata Chodyna – odbornice na polské divadlo
Jana Altmannová – pedagožka jevištní mluvy
Mirek Fokt alias Buddha, Adam Rakús alias Kura – web
David Janeček – světla, technika
Jana Hauskrechtová – scénografie
Jan Votava – účetnictví
Adrián Kocian – sociální sítě, překlady
Alex Geer, Patrik Eriksson, Gertrud Korpič – překlady
Anna Kolláth – produkce, překlady
Laura Brechmann, Verena Russell, Magda Brožíková, Zuzana Brožíková– produkce
Klára Sutlovičová, Veronika Ambrozyová , Oldřich Hudeček, Aleš Bezděk, František Weyda, Radim Tolasz, Alexander Ač, Pavel Jungwirth, Klára Sutlovičová, Veronika Ambrozyová, Tomáš Jungwirth, Soňa Jonášová – vědecké konzultace

Za podporu a spolupráci děkujeme organizacím:
Polský institut, Žižkovská Noc, Cross Attic (Cross club), V. kolona (divadlo), DDM spirála, ZŠ Palmovka, Kampus Hybernská HYB 4, Integrační centrum Praha, o.p.s.

Zahraniční organizace:
BIBIANA, medzinárodný dom umenia pe deti, FUNDACJA PERFORMAT, Kultúrne centrum Stanica Žilina-ZáriečiePerformat, Divadlo Kompánia, Fondazione Aida, Associazione Teatrale Trentina Interculturale, Theatro Aeroploio, Network for Childrens Rights, Action Synergy, DAH Theatre Research Centre

Finanční podpora projektům v roce 2020:

V minulosti nás podpořili:

Mediální partneři: